Prezydent podpisał ustawę o bonie energetycznym
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o bonie energetycznym - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP. Nowe przepisy wprowadzają m.in. bon energetyczny dla gospodarstw o niższych dochodach, a także w okresie II półrocza br. cenę maksymalną za energię elektryczną.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11034992652606242048)
