PSG przyłączy elektrociepłownie Taurona w Bielsku-Białej i Cieszynie
Polska Spółka Gazownictwa inwestuje blisko 20 mln zł w budowę przyłączy gazowych do elektrociepłowni Tauron Ciepło w Bielsku-Białej i Cieszynie. To element dekarbonizacji śląskiego ciepłownictwa, która do 2030 r. ma całkowicie wyeliminować węgiel, zastępując go paliwami nisko- i zeroemisyjnymi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5823635462606242213)

