Sieci handlowe: napoje w opakowaniach, które będą miały znak kaucji pojawią się na przełomie roku
Na razie w części sieci handlowych nie ma jeszcze napojów w butelkach i puszkach z logo systemu kaucyjnego; będą one szerzej pojawiać się na przełomie roku – poinformowały PAP sieci handlowe. Mimo to część z nich jest już gotowa przyjmować zwroty wszystkich opakowań objętych systemem kaucyjnym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18405934752606231137)

