GUS: W 2020 r. gospodarstwa domowe zużyły o 5,1 proc. więcej gazu i o 3 proc. prądu
W 2020 r. zużycie gazu z sieci w gospodarstwach domowych wzrosło o 5,1 proc., a energii elektrycznej o 3 proc. w stosunku do roku 2019 - wynika z opublikowanych danych Głównego Urzędu Statystycznego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18991608752606281516)
