Poznań. Od połowy marca zużyte tekstylia będzie można oddawać do gratowozu
Mieszkańcy Poznania od połowy marca będą mogli przekazywać odpady tekstylne i starą odzież do gratowozu, czyli pojazdu przystosowanego do zbierania wybranych rodzajów odpadów – poinformował w czwartek poznański magistrat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5346902112606251022)
