Rusza budowa kanalizacji na warszawskim Olesinie
W ramach prac modernizacyjno-budowlanych sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w Warszawie, na kolejnym odcinku ulicy Kobiałka wybudowana zostanie nowa kanalizacja. Pierwszy etap prac rozpocznie się w środę, 10 stycznia, a wykonawca będzie pracował pomiędzy ulicą Słoneczną a Ruskowym Brodem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18595046572606241840)

