Tadeusz Frączek odchodzi z funkcji prezesa Sądeckich Wodociągów
Tadeusz Frączek, po pięciu latach sprawowania funkcji prezesa Sądeckich Wodociągów Sp. z o.o. podjął decyzję o odejściu z tego stanowiska. Głównym motywem zmiany ma być zła współpraca z władzami samorządowymi Nowego Sącza.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=226083552606231502)
