We Wrocławiu trwa dziewiąta edycja Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej „Termiczne przekształcanie odpadów – od planów do realizacji”.

Podczas trzydniowej konferencji poruszone będą aktualne zagadnienia termicznego przekształcania odpadów w Polsce oraz za granicą. Swoim doświadczeniem podczas konferencji podzielą się specjaliści z Europy. Tradycyjnie opiekunem naukowym spotkania jest dr inż. Tadeusz Pająk z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – ekspert w zakresie budowy instalacji termicznego przekształcania odpadów.

Nadal aktualny pozostaje podtytuł zeszłorocznego spotkania „Zakończyć przetargi i rozpocząć budowę”. Poprzednie edycje zgromadziły łącznie ponad 1300 uczestników. W konferencji weźmie udział liczne grono zainteresowanych tematem „spalarniowym” przedstawicieli administracji publicznej, jednostek komunalnych, reprezentantów świata nauki, środowisk i organizacji pozarządowych, inwestorów i przedsiębiorców oferujących innowacyjne technologie oraz sprawdzone rozwiązania konieczne do realizacji inwestycji termicznego przekształcania odpadów.

Do wygłoszenia referatów zaproszono specjalistów z kraju i zagranicy, przedstawicieli administracji rządowej, cenionych w branży praktyków oraz przedstawicieli wiodących firm działających na rynku odpadowym.

Wiecej szczegółów dotyczących konferencji można znaleźć tutaj.


 

 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj