Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza firmy z Wielkopolski do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2021.

Organizator konkursu chce wyróżnić firmy, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoją kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania.

Budowa marki Wielkopolska, której nowoczesność oparta jest na silnych i aktywnych podmiotach gospodarczych jest jednym z priorytetów samorządu województwa, a wzmacnianie konkurencyjności regionu jest nierozerwalnie związane z wprowadzaniem innowacji. Wymogi współczesnego rynku sprawiają, że pożądana staje się oferta nowatorska i unikalna. Z każdą edycją podejście do innowacyjności wśród przedsiębiorców jest bardziej dojrzałe i przemyślane, a sam konkurs zyskuje coraz większą renomę.

Laureatom konkursu zapewnione zostają nagrody pieniężne i promocja w ramach międzynarodowych wystaw “Marki Wielkopolski” oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.

Firmy, które uzyskają tytuł Laureata Konkursu stają się ambasadorami regionu na arenie międzynarodowej, potwierdzając innowacyjność wielkopolskich przedsiębiorców – zdolność i motywację do ciągłego poszukiwania i wykorzystywania w praktyce wyników badań naukowych i prac rozwojowych, nowych koncepcji, pomysłów i wynalazków.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie wniosku i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 12 listopada 2021 r.

Szczegółowe informacje znaleźć można TUTAJ.

Czytaj więcej

Skomentuj