Międzynarodowe Targi Poznańskie mają swoje źródło energii odnawialnej – na dachu pawilonu 8A zostały zamontowane turbiny wiatrowe wytwarzające zieloną energię.

2Są w stu procentach ekologiczne, bezszelestne i pracują bezawaryjnie w temperaturze od -40 do +70 °C. Stanowią pierwsze źródło energii odnawialnej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Mowa o dwóch turbinach wiatrowych zamontowanych na dachu pawilonu 8A, które przeszły już pozytywnie odbiór techniczny.

Turbiny wiatrowe

Są w 100 % ekologiczne, bezszelestne i pracują bezawaryjnie w temperaturze od -40 do +70 °C! 🙂Stanowią pierwsze źródło energii odnawialnej na naszym terenie. Mowa oczywiście o turbinach wiatrowych zamontowanych na dachu pawilonu 8A! 🏙Przetwarzające energię wiatru w energię elektryczną turbiny zasilą serwerownie Grupa MTP wymagające klimatyzacji 24 h na dobę, przez 365 dni w roku. Ekologiczna instalacja została wyprodukowana w Polsce, jest wyjątkowo trwała i nie wymaga przeglądów serwisowych.

Gepostet von Międzynarodowe Targi Poznańskie am Dienstag, 28. April 2020

Przetwarzające energię wiatru w energię elektryczną turbiny zasilą serwerownie Grupy MTP wymagające klimatyzacji 24 h na dobę, przez 365 dni w roku. Ekologiczna instalacja została wyprodukowana w Polsce, jest wyjątkowo trwała i nie wymaga przeglądów serwisowych.

Czytaj więcej

Skomentuj