Pierwsze, w pełni bezpieczne szkolenie on-line z systemu BDO redakcja „Przeglądu Komunalnego” zorganizuje już w najbliższy wtorek, 24 marca. Wygoda, brak kosztów przejazdu, możliwość skorzystania z własnego komputera bez wychodzenia z domu – to, poza ogromną dawką wiedzy, główne zalety tego przedsięwzięcia.

Podczas 4,5-godzinnego szkolenia przedstawione zostaną najważniejsze informacje o systemie BDO. Pokazane zostanie także jak zarejestrować się i zalogować w systemie BDO, co warto wiedzieć o rodzajach użytkowników i ich uprawnieniach, jak dodawać, dezaktywować (usuwać), aktualizować miejsca prowadzenia działalności. Zaprezentowany zostanie interfejs BDO, a także jak transportować odpady i z jakimi dokumentami.

W części praktycznej szczegółowo pokazane zostanie jak postępować z KPO i KPOK oraz organizacja i sposób postępowania z KEO i KEOK.

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zadania pytań w czasie rzeczywistym. Wykłady poprowadzi Damian Korczewski, dyrektor ds. jakości z Krynicki Recykling.

Dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są m.in. dla przedsiębiorców zobowiązanych do prowadzenia ilościowej i jakościowej ewidencji odpadów zgodnie z katalogiem odpadów, specjalistów ds. ochrony środowiska, przedstawicieli firm prywatnych zajmujących się zagospodarowaniem odpadów, reprezentantów przedsiębiorstw funkcjonujących w gospodarce wodno-ściekowej oraz przedstawicieli samorządów inne organizacje, które potrzebują pozyskać lub poszerzyć swoją wiedzę na temat BDO.

Szkolenie odbędzie się na specjalnej platformie. Przed rozpoczęciem wykładów uczestnicy otrzymają odpowiedni kod dostępu. Niezbędny jest zatem dostęp do Internetu oraz własny komputer.

Szkolenie z BDO on-line

Wydarzenie podzielono na cztery bloki tematyczne, rozdzielone krótkimi przerwami. Po każdym bloku będzie istniała możliwość zadania pytań prelegentowi.

Taka formuła pozwala na efektywną naukę, a jednocześnie umożliwia rozwiązanie wszelkich wątpliwości poprzez zadawanie pytań za pośrednictwem czatu. Odpowiedzi uczestnicy uzyskają słownie od wykładowcy, który będzie widoczny w wyświetlonym na ekranie oknie. Po zakończonym szkoleniu przesłane zostaną dodatkowe materiały, które uzupełnią pozyskaną wiedzę.

Zapisy i szczegółowy program dostępne są na stronie bdo.abrys.pl.

Kontakt:
Barbarą Krawczyk
b.krawczyk@abrys.pl
539 549 453

Czytaj więcej

Skomentuj