Rozpoczęła się rejestracja na seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa, które odbędzie się  26 lutego br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Po raz dziewiąty współorganizowane przez redakcję „Zieleni Miejskiej” seminarium odwiedzą zarządcy terenów zieleni, wykonawcy, ogrodnicy i architekci krajobrazu.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Zieleń dla miast, miasta dla zieleni”. Po raz kolejny seminarium poprowadzi dr hab. Piotr Urbański z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a wśród prelegentów nie zabraknie autorów artykułów w czasopiśmie. Przykładowo, o krzewach rodzimych wprowadzanych na tereny zieleni mówić będzie prof. Mieczysław Czekalski, Krzysztof Gruszecki przybliży słuchaczom zagadnienie bezpieczeństwa pomników przyrody na terenie miast, z kolei Sara Dąbrowska wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z ustawą o zamówieniach publicznych.

Szczegółowy program można znaleźć na naszych stronach internetowych. Seminarium rozpocznie się o godzinie 10.30 w pawilonie 15 MTP. Tradycyjnie już dla osób, które zgłoszą chęć udziału w seminarium wstęp na GARDENIĘ jest bezpłatny. Rejestracja on line potrwa do 24 lutego br.

zielen_miejska_nowe

gardenia_z-nazwa

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj