Od nowego roku miesięcznik „Recykling” wydawany jest w atrakcyjnej szacie graficznej, ze zwiększoną objętością stron, jako kwartalnik. W czym jeszcze lepsza jest nowa odsłona?

W roku swoich piętnastych urodzin miesięcznik „Recykling” pojawia się w nowej odsłonie – jako kwartalnik o zwiększonej liczbie stron. „Recykling” wydawany jako kwartalnik, w magazynowej, przystępnej formie, skupia się przede wszystkim na praktycznym wymiarze recyklingu i przetwarzania odpadów.

Magazyn "Recykling" w nowej formie

„Recykling” to także magazyn, w którym prezentowane są najnowsze tendencje i trendy w przetwarzaniu odpadów. Znajdują się w nim opisy technologii, zarówno krajowych, jak i zagranicznych innowacyjnych rozwiązań w zakresie recyklingu, najważniejsze zjawiska i problemy w branży oraz prezentacje ciekawych i efektywnych przykładów z dziedziny edukacji ekologicznej.

Czasopismo "Recykling" jako kwartalnik

W nowej odsłonie „Recyklingu” prezentowane są doświadczenia praktyków w dziedzinie gospodarki odpadami, w tym zbiórce, odzysku i recyklingu, reportaże z zakładów zajmujących się przetwarzaniem odpadów oraz rozmowy z ludźmi z branży. Nie zabraknie także opinii, komentarzy i felietonów specjalistów – mówi redaktor naczelna czasopisma, Katarzyna Błachowicz.

Prenumeratę “Recyklingu” można zamówić TUTAJ.

Czytaj więcej

1 Komentarz

Skomentuj