1 / 68

Od wtorku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwają targi ochrony środowiska – Pol-Eco-System 2015. Wśród wystawców znalazły się setki firm prezentujących najnowocześniejsze rozwiązania, technologie oraz inne produkty z branży. Zobacz najciekawsze stoiska!

Targi Pol-Eco-System to nie tylko wydarzenia i konferencje branżowe. Podczas trwania imprezy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich prezentują się także liczni wystawcy z Polski i zagranicy. Na Pol-Eco-System 2015 można zobaczyć m.in. maszyny przeznaczone dla branży gospodarki odpadami, które łączą w sobie niskie koszty z wysoką wydajnością, pokazy pojazdów komunalnych (firmy Apriva, Bergmann, Toolmex Truck) oraz inne innowacyjne technologie.

Na targach nie zabrakło także nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji. W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich podziwiać można m.in. ekologiczny Autobus Energetyczny, wyjątkowy, bezemisyjny konsumencki samochód Tesla Model S oraz szereg modeli rowerów i skuterów elektrycznych. Więcej na ich temat można przeczytać tutaj.

Dużą popularnością cieszy się również wystawa finałowych prac w konkursie Eco Design 2015 skierowanego do producentów, dystrybutorów oraz usługodawców, których produkty lub usługi wpisują się w nurt ekologicznego projektowania. W specjalnie przygotowanym pawilonie oglądać można m.in. elektryczne pojazdy firmy TrybEco, odzież marki Axpol wyprodukowaną na bazie materiałów z recyklingu oraz szereg innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

1 Komentarz

Skomentuj