1 / 19

Zawodnicy Fogo Unii Leszno poznali tajniki funkcjonowania MPWiK w Lesznie. Scenariusz spotkania z drużyną żużlową, przygotowany przez pracowników przedsiębiorstwa, został wyróżniony w konkursie Złota 15-stka.

Scenariusz spotkania powstał z inicjatywy Prezesa Zarządu Rafała Zalesińskiego oraz jednego z pracowników działu Sieci Wod-Kan – Dominika Kowalskiego. Spodobał się leszczyńskim Bykom na tyle, że postanowili odwiedzić spółkę w ubiegłą środę (3 lutego).

Leszczyńskie MPWiK zaplanowało dla zawodników nie lada atrakcje. Na początek przedstawiono tzw. Grubą Kaśkę – przepompownię ścieków przy ul. Grunwaldzkiej. Pracownicy działu Sieci przygotowali prezentację “Bestii”, czyli wozu wielofunkcyjnego, a także transmisję „na żywo” przy wykorzystaniu sprzętu do inspekcji kanałów.

Druga część spotkania odbyła się na SUW Zaborowo. Tam zawodnicy spotkali się ze swoimi zagorzałymi fanami. Jak się okazało super atrakcją była prezentacja wyposażenia stroju zawodnika, ale w wydaniu wod-kan. Nowy kewlar przywdział na siebie Piotr Pawlicki. Zorganizowano też zawody – goście musieli kręcić kółka, lecz tym razem nie traktem toru żużlowego. Zamykali zasuwy na czas, a wygraną był specyficzny puchar. Fani mieli możliwość swobodnej rozmowy i zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj