Na zwiedzających Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej HydroSilesia, Targi Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych EkoWaste oraz Targi Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE czeka bogaty program wydarzeń towarzyszących. Konferencje i seminaria odbędą się 13 października w Centrum Konferencyjnym Expo Silesia.

• Konferencja "HYDROINTEGRACJE 2011" to trzecia edycja udanego wydarzenia, którego organizatorami są: Śląski Klaster Wodny, GPW S.A. oraz GAPP S.A. Podczas konferencji omówione zostaną m.in. zmiany w prawie w zakresie gospodarki wodnej, nowoczesne technologie w procesie oczyszczania ścieków oraz techniki transmisji danych instalacji wod-kan.

• Seminarium: „Urządzenia melioracji wodnych podstawowych oraz ich rola w ochronie przeciwpowodziowej” – tu wśród tematów znalazły się te związane z finansowaniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem urządzeń wodnych oraz koordynacją służb zarządzania kryzysowego. Organizatorem jest Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach.

• Konferencja „Technologie Termiczne dla Zagospodarowania Odpadów” to wydarzenie, podczas którego specjaliści z branży i przedstawiciele świata nauki będą rozmawiać przede wszystkim o utylizacji odpadów oraz aspektach prawnych i technicznych inwestycji ekologicznych. Nie zabraknie prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych, które zostaną zaprezentowane przez wiodące firmy z branży.

Na stronach internetowych targów można sprawdzić pełny program wydarzeń: www.hydrosilesia.pl, www.melioracje.pl i www.ekowaste.pl!


 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj