Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Poznań: śmiecił, ale go złapali

Poznań: śmiecił, ale go złapali
29.05.2013, o godz. 12:18
czas czytania: około 1 minuty
0

Wyrzucił śmieci w lesie. Znaleźli go m.in. po zleceniach na dostawę pizzy. Śmieci zostały sprzątnięte, a mężczyzna ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Strażnicy miejscy przejeżdżając przez ul. Leśną w Poznaniu natknęli się na stertę śmieci. Mężczyznę, który je tam wyrzucił, znaleziono dzięki wydrukom zlecenia na dostawę pizzy i paragonowi ze stacji paliw.

Dzięki uprzejmości właściciela stacji paliw, na której został wystawiony rachunek strażnicy mogli obejrzeć nagrania z monitoringu i poznać wygląd człowieka. Rozmowy z osobami zamawiającymi pizzę potwierdziły, że wydruki wyrzuciła ta sama osoba.

– Trafiliśmy do pizzerii w której mężczyzna pracuje – mówi Przemysław Piwecki ze straży miejskiej. – Właściciel potwierdził, że jest zatrudniony jako dostawca, ale mógł podać tylko jego imię i nazwisko, bez adresu zamieszkania – dodaje.

Strażnicy mogli czekać pod pizzerią, aż mężczyzna przyjdzie do pracy. Postanowili jednak sprawdzić czy ma konto na portalu społecznościowym. – Tam oprócz zdjęć potwierdzających tożsamość znaleźli dokładny adres zamieszkania poszukiwanego dostawcy – informuje.

Śmieci zostały sprzątnięte przez straż leśną, a mężczyzna ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026