Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Warszawa: przetarg rozstrzygnięty

Warszawa: przetarg rozstrzygnięty
09.09.2013, o godz. 14:26
czas czytania: około 1 minuty
0

Wiadomo już, kto bedzie odbierał w przyszłym roku śmieci od warszawiaków. W wyniku rozstrzygniętego własnie przetargu beda to: MPO, Lekaro oraz Sita Polska - poinformowały władze Warszawy.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

MPO obsłuży 10 warszawskich dzielnic. Z pozostałych śmieci odbiorą firmy PPHU Lekaro (Mokotów, obie Pragi, Rembertów, Wawer, Wesoła) oraz Sita (Ursynów i Wilanów).

Po zwycięstwie w przetargu na opróżnianie warszawskich śmietników MPO zarobi ponad pół miliarda złotych, Lekaro 325 mln zł, a Sita 108 mln.

"Po sprawdzeniu wszystkich ofert wybraliśmy optymalne propozycje. Wyłonieni wykonawcy będą, począwszy od lutego przyszłego roku, odbierać śmieci od mieszkańców stolicy i dbać o ich przetworzenie. Dzięki wprowadzeniu systemu pomostowego, na sfinalizowanie umów mamy jeszcze ponad 4 miesiące. Przed nami ustalenie dokładnego harmonogramu odbierania śmieci z poszczególnych nieruchomości oraz akcja informacyjna dla mieszkańców" – powiedziała cytowana w komunikacie Ratusza prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 


 

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026