Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Strefa "Recyklingu"

Strefa
kb
12.02.2015, o godz. 13:29
czas czytania: około 2 minut
0

Redakcja miesięcznika „Recykling” we współpracy z Targami Kielce organizuje 5 marca 2015 r. Strefę „Recyklingu”. Tematem przewodnim konferencji będą: odzysk i recykling metali.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

STREFA „RECYKLINGU”
Konferencja „Odzysk i recykling metali”

5 marca 2015 r., godz. 11.00
Sala Konferencyjna Gama, Centrum Kongresowe Targów Kielce
podczas XVI Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

Redakcja miesięcznika „Recykling” we współpracy z Targami Kielce organizuje 5 marca 2015 r. Strefę „Recyklingu”. Tematem przewodnim konferencji będą: odzysk i recykling metali.

Konferencja stanowi doskonałą okazję do dyskusji na temat problemów w branży oraz jej przyszłości. Podczas tego wydarzenia omówione zostaną odzysk i recykling platynowców oraz metali ziem rzadkich z możliwością pozyskania funduszy zewnętrznych. O sytuacji na rynku obrotu złomem w Polsce i na świecie opowie przedstawiciel Izby Przemysłowo-Handlowej Gospodarki Złomem. Pochylimy się również nad mechanizmem odwróconego naliczania VAT w obrocie złomem. Nie zabraknie tematów związanych z sektorem recyklingu wraków. Omówione zostaną praktyczne aspekty odzysku metali z pojazdów oraz wyniki kontroli stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Podsumowaniem konferencji będzie panel dyskusyjny, podczas którego dyskutowane będą zagrożenia oraz kierunki rozwoju branży odzysku i recyklingu złomu.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

WSTĘP BEZPŁATNY po zarejestrowaniu się na stronie Targów Kielce

Zapraszamy do odwiedzenia nas także na stoisku redakcji „Recyklingu” podczas trwania targów.

Dodatkowych informacji udziela Redakcja miesięcznika „Recykling”
e-mail: [email protected], tel. +48 61/655-81-42

Organizatorzy:  

targi

rec logo

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026