Jubileusze od lat są stałym elementem Gali ENVICON i przypominają, że za nowoczesnymi technologiami, systemami recyklingu i edukacją ekologiczną stoją organizacje konsekwentnie działające przez dekady. W 2025 roku wyróżniono przedsiębiorstwa i instytucje, które wniosły istotny wkład w rozwój sektora. 25-lecie świętowały Eko-Region Sp. z o.o., kluczowy podmiot regionalnej gospodarki odpadami, oraz GPK Głogów Sp. z o.o., konsekwentnie rozwijająca infrastrukturę komunalną. 30 lat działalności celebrowała firma ATF Sp. z o.o., od lat związana z nowoczesnym zarządzaniem odpadami, a 20-leciem szczycili się Polsuper Sp. z o.o. oraz Remondis Electrorecykling, jeden z liderów recyklingu elektroodpadów w Polsce. Wyróżniono również Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie z okazji 15-lecia oraz Instytut na rzecz Ekorozwoju, który zbliża się do 30 lat działalności. Wszyscy jubilaci odebrali pamiątkowe wyróżnienia na scenie, a wspólne zdjęcie stało się symbolem ich wieloletniego wkładu w budowę nowoczesnej i odpowiedzialnej gospodarki komunalnej w Polsce.

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?