1 / 6

Firma wodociągowa Aquanet postanowiła zachęcić mieszkańców Poznania do picia wody z kranu poprzez nietypową akcję promocyjną. Na Starym Rynku stanął saturator w stylu retro, z którego w ciepłe dni można napić się chłodnej kranówki.

– Zapraszamy na poznański Stary Rynek. W godzinach 10 – 13 będziemy częstować aquanetową wodą sodową z naszego retro saturatora. Dla pierwszych smakoszy kranówki przygotowaliśmy upominki – zachęcali przedstawiciele Aquanetu w środę. Na rynku ustawiono specjalny wózek wyposażony w saturator oraz dozowniki z sokami, z których mogli korzystać poznaniacy. Stoisko obsługiwały hostessy ubrane w biało-niebieskie barwy, z którymi kojarzone jest przedsiębiorstwo Aquanet.

Warto odnotować, że to nie pierwsza nietypowa akcja, którą w ostatnich dniach przeprowadziły poznańskie wodociągi. Z pomocą Aquanetu nad Maltą powstała niedawno specjalna huśtawka wodna, a na początku lipca firma zorganizowała także flash mob na ulicy Półwiejskiej, który zachęcał mieszkańców Poznania do picia wody z kranu. Przez całe lato Aquanet zapewnia również poznaniakom ochłodę przy pomocy kurtyn i mgławic wodnych, które firma wystawia podczas upałów w kilku punktach w mieście.

Aktywność promocyjna Aquanetu związana jest z jubileuszem, który w tym roku świętują wodociągi. Mija bowiem 150 lat od ich powstania. W związku z tym przedsiębiorstwo organizuje liczne wydarzenia i przedsięwzięcia ukazujące z jednej strony historię wodociągów, a z drugiej – promując picie poznańskiej kranówki.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj