Czaka, Krecika, Szajbę, Misika i wiele innych psów z wrocławskiego schroniska już niedługo będzie można zobaczyć podczas podróży wrocławskimi tramwajami i autobusami.

Na monitorach będzie wyświetlany film o czworonogach z wrocławskiego schroniska, które czekają na nowy dom. Taką kampanią MPK wspólnie z wrocławskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt zachęcającą do adopcji czworonogów.

Na specjalnych filmikach w komunikacji miejskiej będzie można zobaczyć nawet 11-, 12-letnie psy, które czekają na nowy dom równie mocno jak młodsze zwierzaki.  Spot stworzyli ludzie związani z Akademickim Klubem Realizatorów Filmowych FOSA.

Celem akcji  jest pokazanie, że dojrzałe i starsze psy są fantastycznymi towarzyszami i mają w sobie wielką wolę życia. – Chcemy pokazać, że warto adoptować starszego zwierzaka, gdyż on nas wciąż bardzo potrzebuje, a niestety często w schronisku zostaje do końca swych dni. Starsze psy są wspaniałe, zazwyczaj potrafią już wiele rzeczy i są wychowane. Zachęcamy do ich adopcji – mówi Aleksandra Cukier z wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Czytaj więcej

1 Komentarz

  1. Cudowny pomysł, o starszych psach często się zapomina. Gratuluje Wrocławiowi takiego MPK, który angażuje się w taką pomoc, takie akcje.

Skomentuj