Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Banner pakiet 3 dni

Drogi i komunikacja

Prenumerata Abrys 750 x 300

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia
Hydrochemia 300×200 do 05.03.2017

Wpisy

Wkrótce rusza poznańskie „Parkuj i Jedź”

130 miejsc postojowych (w tym sześć dla użytkowników z niepełnosprawnościami) oraz 20 zadaszonych stanowisk do postoju rowerów. To wyposażenie pierwszego w Poznaniu parkingu typu „Parkuj i Jedź”. Ostatnie próby systemu są w toku.

Pakiet Podróżnika również wokół Łodzi

Województwo Łódzkie – jako pierwsze w kraju - dołączyło do projektu Pakiet Podróżnika, który do tej pory upoważniał do przejazdów pociągami spółek PKP Intercity, PolRegio i PKP SKM Trójmiasto. Od 1 lutego można go kupić również w kasach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Samochód elektryczny

Studenci UW zajmą się ładowaniem pojazdów elektrycznych

Uczestnicy hackathonu "Smart Charge", który odbędzie się w połowie lutego na Uniwersytecie Warszawskim, będą szukać innowacji w temacie ładowania samochodów elektrycznych i elektromobilności.

W Poznaniu trasa rowerowa poprowadzi przez starą śluzę

300-metrowy nowy odcinek popularnej w Poznaniu Wartostrady - szlaku pieszo-rowerowego - powstać ma między jeziorem Malta a terenami nad Wartą. Będzie on przebiegać przez zrewitalizowane podziemia zabytkowej fortecznej Śluzy Cybińskiej z 1845 r.

Łódź: ruszają remonty ulic

48 mln zł mają kosztować remonty i przebudowy łódzkich ulic, które rozpoczną się w tym roku. Całość inwestycji, prowadzonej w ramach tzw. rewitalizacji obszarowej miasta, została obliczona na 980 mln zł.

Allego inwestuje w ładowarki do aut elektrycznych. Również w Polsce

Fortum Charge & Drive i Allego rozpoczynają realizację ogólnoeuropejskiego projektu sieci ładowania samochodów elektrycznych, która powstanie na terenie miast i wzdłuż autostrad. Inwestycje planowane są także w Polsce.
css.php