Na terenie targowym w Myślęcinku prezydent Bydgoszczy oraz lokalni oficjele otworzyli w czwartek Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze. Długo wyczekiwana inwestycja stanowi zupełnie nową jakość dla wystawców imprez targowych organizowanych w Bydgoszczy, takich jak Wod-Kan.

Główna hala targowo-wystawiennicza oferuje 11 tys. m kw. powierzchni pod sufitem zawieszonym na wysokości 13 m z możliwością przedzielenia na trzy mniejsze hale. Do tego dochodzi centrum konferencyjne z wachlarzem sal mieszczących od 80 do 520 osób. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt audiowizualny. Wrażenie robi też przestronny, niejako zawieszony nad wejściem do Centrum, hall wygodny dla organizacji bankietów, bufetów i tego typu wydarzeń. Wokół budynku znajduje się duża przestrzeń dla wystaw zewnętrznych i komfortowy parking dla 650 aut.

BCTW będą miejscem przyszłorocznych targów Wod-Kan i już podczas otwarcia mówiło się głównie o tym wydarzeniu, a osobą, której najczęściej dziękowano za wkład w powstanie centrum była Dorota Jakuta, dyrektor Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie.

Zobacz prezentację BCTW

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj