Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Uponor 970 x 250

Gospodarka przestrzenna

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Aż 63 mln zł na wody opadowe dla Gorzowa Wlkp.

Gorzów Wlkp. otrzymał dodatkowe pieniądze na zagospodarowanie wód opadowych. Trwa już m.in. budowa zbiornika retencyjnego w Parku Słowiańskim, a docelowo zostanie zmodernizowana sieć kanalizacji deszczowej w obszarze zlewni Warty. Wartość projektu to 63 mln zł.

Legnica kończy przebudowę bulwarów

Powstająca nad Kaczawą promenada wkrótce stanie się świetnym miejscem rekreacyjnym, które dzięki murkowi oporowemu pełnić będzie również funkcję przeciwpowodziową.

Forum Zielona Autostrada – wkrótce koniec zapisów!

Jeszcze tylko do 30 kwietnia możliwe są zgłoszenia do udziału w Forum Zielona Autostrada, które odbędzie się 14 maja na Targach Kielce.

Mieszkańcy naprawiają miasto za pośrednictwem aplikacji

W ciągu roku od uruchomienia Naprawmyto.pl w Katowicach mieszkańcy zgłosili za pośrednictwem serwisu ponad 8 tys. problemów, a ponad połowa z nich została rozwiązana.

„Rozwój i Środowisko” – nowy kwartalnik już za miesiąc

„Rozwój i Środowisko” to nowy kwartalnik wydawany przez firmę Abrys we współpracy ze Związkiem Miast Polskich, Towarzystwem Urbanistów Polskich oraz Instytutem Rozwoju Miast i Regionów. Periodyk, stanowiący integralną część „Przeglądu Komunalnego”, będzie poświęcony szerokiej prezentacji aktualnych problemów i doświadczeń samorządów związanych z planowaniem i gospodarką przestrzenną, urbanistyką, rozbudową miast i regionów oraz ich rewitalizacją.

15 mln zł na modernizację mieszkań w Gdyni

W Gdyni rozpoczęto prace termomodernizacyjne w budynkach mieszkalnych.
css.php