Reklama

AD1A TOMRA [15.04-15.05.24]

CBA zatrzymało prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w śledztwie dot. korupcji. Przeszukano kilka lokalizacji i zabezpieczono ewentualne dowody

CBA zatrzymało prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w śledztwie dot. korupcji. Przeszukano kilka lokalizacji i zabezpieczono ewentualne dowody
MŁ/PAP
14.03.2023, o godz. 16:47
czas czytania: około 1 minuty
0

Funkcjonariusze CBA na polecenie śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej zatrzymali prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława G. - dowiedziała się PAP. Zatrzymanie związane jest ze śledztwem dotyczącym korupcji.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Do zatrzymania Jarosława G. doszło we wtorek. “Na polecenie prokuratora funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w śledztwie dotyczącym korupcji” – poinformował PAP Dział Prasowy Prokuratury Krajowej.

Funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania zatrzymanego, Urząd Miejski oraz inne lokalizacje na terenie woj. świętokrzyskiego. Zabezpieczono dokumenty i nośniki danych, które mogą mieć znaczenie dowodowe.

 

“Po doprowadzeniu do Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Katowicach prokurator przedstawi zatrzymanemu zarzuty” – wyjaśniła PK.Prokuratorzy zaznaczyli, że po wykonaniu czynności procesowych z zatrzymanym prokurator podejmie decyzję co do stosowania środków zapobiegawczych.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD3b PZO 2024 [19.04-11.06.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024