Zielona Góra. Prokuratura umorzyła śledztwa dot. pożaru hali z odpadami w Przylepie
Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze podjęła decyzję o umorzeniu dwóch kluczowych śledztw w sprawie pożaru toksycznych odpadów w sołectwie Przylep. Choć biegli potwierdzili podpalenie, sprawcy nie udało się ustalić. Wątek niedopełnienia obowiązków przez byłego prezydenta miasta został wyłączony do odrębnego postępowania.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7608137182606231210)
























