Reklama

ekotechnika ad1 [15.09-20.10.23]

Dyrektor wodociągów aresztowany. Miał oszukiwać klientów

Dyrektor wodociągów aresztowany. Miał oszukiwać klientów
szp
16.04.2021, o godz. 11:05
czas czytania: około 1 minuty
0

Jeden z dyrektorów Centralnego Wodociągu Żuławskiego miał wprowadzać klientów w błąd i dzięki temu zarobić 18 tys. zł – informuje Radio Gdańsk. Mężczyzna częściowo przyznał się do winy.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

STIHL baner 1B [04.09 – 31.10.23]

Śledczy twierdzą, że Jarosław Ch., dyrektor Zakładu Eksploatacji Centralnego Wodociągu Żuławskiego w Nowym Dworze Gdańskim wprowadzał w błąd klientów odnośnie ceny wykonania przyłącza wodociągowego.

Pięcioro klientów zapłaciło za tę usługę 4700 zł, podczas gdy faktyczna cena to 2700 zł. Proceder miał trwać ok. roku. Wyszedł na jaw, gdy na policję zgłosiła się jedna z klientek.

Prokurator postawił Jarosławowi Ch. pięć zarzutów oszustwa w celu uzyskania korzyści majątkowej na sumę 18 tys. zł. Jak poinformowała prokurator rejonowy w Malborku Agnieszka Gorczyńska, podejrzany nie złożył wyjaśnień, ale częściowo przyznał się do winy.

Dyrektor wyszedł na wolność za poręczeniem majątkowym. Jest pod policyjnym dozorem i ma zakaz opuszczania kraju. Grozi mu osiem lat więzienia. Został też zawieszony w czynnościach służbowych.

Źródło: Radio Gdańsk

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

poleco 2023 ad1d [12.09-18.10.23]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Woda i ścieki
css.php
Copyright © 2023