Reklama

AD1A EGOE [27.03-27.04.24]

Chełm: kolejne wsparcie dla Mikołajowa (UA) w zakresie infrastruktury wodociągowej

Chełm: kolejne wsparcie dla Mikołajowa (UA) w zakresie infrastruktury wodociągowej
20.02.2023, o godz. 13:16
czas czytania: około 1 minuty
0

16 lutego, z terenu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Chełmie, wyjechał kolejny transport z pomocą materialną dla Mikołajowa, miasta partnerskiego Chełma.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B regionalne Bolesławiec [09.04-23.04.24]

W przekazaniu pomocy dla Mikołajowa ze strony chełmskego samorządu uczestniczyli Longin Bożeński – Przewodniczący Rady Miasta Chełm, Aneta Szostak – Dyrektor Departamentu Promocji i Kultury, która koordynuje współpracę z miastami partnerskimi oraz Jakub Oleszczuk – prezes MPGK Chełm.

Wsparcie dla odbudowy infrastruktury

Tym razem, w ramach transportu do Mikołajowa, miasta partnerskiego Chełma, przekazano m.in. opaski naprawcze do rur wodociągowych. To istotne wsparcie, ponieważ w Mikołajowie ucierpiała infrastruktura krytyczna w postaci tamtejszego systemu wodociągowego. Opaski, podobnie jak agregat prądotwórczy dla Kowla (został przekazany tydzień wcześniej), zostały zakupione w ramach zbiórki przeprowadzonej przez mieszkańców Chełma.
Oprócz tego na Ukrainę trafią również wózki dziecięce, artykuły medyczne, odzież oraz artykuły spożywcze z długim terminem przydatności.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD3b PZO 2024 [19.04-11.06.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024