Kolejne miasto bez pojemników na tekstylia. Co mają zrobić mieszkańcy?
Tym razem mowa o Chełmie, w którym mieszkańcy będą musieli zawozić stare ubrania do PSZOK-u. To nie pierwszy polski samorząd, który nie zdecydował się na wystawienie specjalnych pojemników na tekstylia. Decyzja nie spodobała się lokalnej prasie, która zadaje fundamentalne pytanie: co zrobić z dziurawymi skarpetkami?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21324491302606241423)



