Reklama

AD1A EGOE [27.03-27.04.24]

Dąbrowskie Wodociągi ogłaszają konkurs filmowy z okazji Dnia Wody

Dąbrowskie Wodociągi ogłaszają konkurs filmowy z okazji Dnia Wody
Gabriela Jelonek
01.03.2017, o godz. 10:33
czas czytania: około 2 minut
0

Woda ma stać się głównym bohaterem filmów zgłaszanych na konkurs Dąbrowskich Wodociągów. Choć od lat temat wody inspiruje twórców światowego kina, teraz ma zainspirować najmłodszych, którzy sprawnie posługują się nowymi mediami.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B regionalne Bolesławiec [09.04-23.04.24]

Konkurs „Piję wodę z kranu” został zorganizowany z okazji przypadającego 22 marca Światowego Dnia Wody. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, a w szczególności tych, którzy nie rozstają się ze swoim smartfonem lub świetnie obsługują aparaty fotograficzne i kamery. Wystarczy nagrać i zmontować film na temat wody z kranu i zgłosić się do konkursu.

– Woda towarzyszy każdemu z nas w różnej postaci i przez całe życie. Jako Dąbrowskie Wodociągi z dumą możemy powiedzieć, że dbamy o wodę dostarczając ją dąbrowianom w postaci zdatnej do picia prosto z kranu. Efekty konkursów fotograficznych, które organizowaliśmy w ubiegłych latach zmotywowały nas tym razem do pójścia krok dalej i ogłoszenia konkursu filmowego. Być może dzięki temu objawi się w Dąbrowie Górniczej reżyserski czy aktorski talent – mówi Andrzej Malinowski, Prezes Zarządu Dąbrowskich Wodociągów.

 

Prace można zgłaszać do 10 marca. Jury przyzna trzy pierwsze miejsca, a na najlepszy filmik będą mogli głosować także internauci. Twórcy najlepszej produkcji otrzymają wycieczkę do wrocławskiego Centrum Wiedzy o Wodzie Hydropolis. Za zajęcie drugiego miejsca do wygrania jest wyjazd do Planetarium Śląskiego w Chorzowie. Filmowcy, którzy zajmą trzecie miejsce otrzymają bilety do kina.

Zwycięzca głosowania internetowego zapewni nagrody nie tylko sobie, ale i dla całej swojej klasie – wszyscy jej uczniowie dostaną plecaki, a szkoła nowoczesną tablicę interaktywną. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie Dąbrowskich Wodociągów.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 Kontrole odpadów samorządy (03.04-22.04.24)

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d MBP [12.04-27.05.24]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024