Lubelska akcja "Dzień bez plastiku w mojej szkole"
Ekostację do segregacji odpadów otrzyma zwycięska szkoła podstawowa w nowym konkursie "Dzień bez plastiku w mojej szkole". Rozpoczynająca się w Lublinie akcja edukacyjna ma na celu ograniczanie zużycia plastiku oraz podnoszenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży. Prace konkursowe mają nawiązywać do celu tej akcji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18820449372606232147)




