Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [01.07-02.09.26] hasło 3 – tu zapadną decyzje [rotujący]

Drzewko dla sanoczan

Drzewko dla sanoczan
29.04.2012, o godz. 17:25
czas czytania: około 1 minuty
0

Kilkadziesiąt tysięcy sadzonek drzew leśny rozdano mieszkańcom Sanoka podczas tegorocznej akcji „Drzewko dla sanoczan”.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B FORUM RECYKLINGU 2026 [01.07-27.10.26]

Organizatorami 15 edycji, która odbyła się 26 kwietnia byli Burmistrz Miasta Sanoka oraz sanocki oddział Ligi Ochrony Przyrody.

W tym roku dwuletnie sadzonki drzew (m.in.: sosna, klon, jawor, buk, wiąz górski, czarna olcha) zostały pozyskane od 6 nadleśnictw, m.in.: Baligród, Komańcza, Lesko, Ustrzyki Dolne. Trafiły one nie tylko do mieszkańców, ale także do placówek oświatowych, firm i innych instytucji w Sanoku. Część zostanie posadzona na terenach zielonych, administrowanych przez Miasto.

źródło: sanok.pl

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

AD1D TARGI GALABAU 16.07-18.09.26

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026