Reklama

envicon 2023 ad1a

Duży pożar na wysypisku odpadów pod Kutnem

Duży pożar na wysypisku odpadów pod Kutnem
dom
01.08.2022, o godz. 14:12
czas czytania: około 1 minuty
0

Jak podaje "Panorama Kutna", w sobotnią noc kilkanaście zastępów straży pożarnej walczyło z dużym pożarem, jaki wybuchł na terenie wysypiska odpadów w podkutnowskim Krzyżanówku. W płomieniach stanęły dwie duże hale.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

W rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl asp. sztab. Jacek Dubielak, dyżurny operacyjny KP PSP w Kutnie powiedział, że w nocy z soboty na niedzielę w ogniu stanęły dwie hale znajdujące się na terenie wysypiska odpadów w Krzyżanówku (gm. Krzyżanów).

Strażacy prowadzili działania, aby pożar nie rozprzestrzenił się na trzecią halę, stojącą tuż obok. Przed ich przyjazdem z obiektu ewakuowano pracowników. Nikt nie został poszkodowany.

Na miejscu działania prowadziło 13 zastępów straży pożarnej z Kutna i powiatu kutnowskiego, a także z PSP Łęczyca. Wezwany został także specjalny wóz z Łodzi, który na bieżąco uzupełniał zapasy powietrza w butlach. Strażacy prowadzili akcję w specjalnych aparatach ochronnych, ponieważ w okolicy unosił się niebezpieczny dym.

Akcję utrudniał silny wiatr wiejący w kierunku palących się obiektów, na plus z kolei działał padający deszcz.

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

envicon 2023 ad1a

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2023