Trwa kolejne, jedenaste już spotkanie branży energetyki odnawialnej podczas targów POLEKO w Poznaniu.

Podczas Forum jest mowa m.in. o światowych trendach w rozwoju fotowoltaiki i perspektywach rozwoju energetyki słonecznej cieplnej, zaprezentowany zostanie samochód elektryczny oraz omówione zostaną doświadczenia eksploatacyjne posiadacza elektrowni wiatrowej.

Ponadto organizatorzy Forum nie mogli przejść obojętnie obok tak ważnego aktualnie tematu, jakim jest gaz łupkowy – podczas spotkanie odbyła się sesja poświęcona środowiskowym uwarunkowaniom jego wydobycia (pełny program Forum na stronach www.abrys.pl i www.mtp.pl). Forum odbywa się w salce konferencyjnej w pawilonie 3a

Wystawa samochodów elektrycznych (22-25 listopada)

Forum Czystej Energii to nie tylko wykłady – „Czysta Energia” we współpracy z Green Cars zaprezentuje dwa samochody elektryczne. Będzie można je obejrzeć, dowiedzieć się więcej o ich możliwościach i przekonać się, czy ta technologia jest przyjazna środowisku. Dzięki niej uczestnicy Forum jak i goście targowi będą mieli okazję nie tylko do poznania nowych możliwości w teorii ale także w praktyce. Wystawa zorganizowana jest przy Forum Czystej Energii w pawilonie nr 3a.


 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj