Na tegorocznych targach ogrodniczych Gardenia zaprezentowano całą gamę nowoczesnych i innowacyjnych produktów. Najlepsze z nich zostały wyróżnione Złotym Medalem MTP.

Jednym z produktów nagrodzonych w konkursie Złotych Medali MTP jest ciągnik kompaktowy serii 4000 firmy John Deere. – Jest to najlepszy ciągnik komunalny, jaki możemy dostać na rynku nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jest to jeden z 18 ciągników kompaktowych, jakie mamy w swojej ofercie – mówi Karol Omelan, Turf Sales Manager z John Deere. – Seria 4000 ma wiele udogodnień i rozwiązań, których nie posiada konkurencja – dodaje.

Podczas targów Gardenia 2016 dwa złote medale przyznano firmie Honda. Jeden za premierowe urządzenia akumulatorowe – wykaszarkę, dmuchawę i nożyce oraz za robota Miimo, który potrafi samoczynnie kosić trawniki, bez jakiejkolwiek pomocy ze strony użytkownika. – Najnowszy produkt znakomicie nadaje się do przestrzeni miejskiej. Urządzenia akumulatorowe nie hałasują, nie wydzielają spalin – mówi Paweł Porucznik, Dyrektor Generalny w firmie Aries Power Equipment, która zajmuje się dystrybucją wspomnianych urządzeń w Polsce.

Do konkursu o Złote Medale MTP zostały zgłoszone także produkty Szkółki Roślin Ozdobnych “Clematisy”. – Zawsze jeździmy na targi, żeby się przypomnieć naszym starym dostawcom i odbiorcom, zawsze także spotkamy kogoś nowego – mówi Józef Wędrowski, przedstawiciel firmy. – Myślę, że to jest jeden z najlepszych sposobów na promocję firmy – dodaje.

Czytaj więcej

1 Komentarz

  1. Raczej specjalistyczne narzędzia komunalne są bardziej dostosowane do zadań. Tutaj coś takiego jest: [prosimy nie zamieszczać linków w komentarzach – moderacja]

Skomentuj