Reklama

AD1A Targi Norymberga S.C. [20.05-28.06.24]

GIOŚ ma nowego szefa. To były wojewódzki inspektor ochrony środowiska

GIOŚ ma nowego szefa. To były wojewódzki inspektor ochrony środowiska
jwo
01.08.2018, o godz. 13:50
czas czytania: około 1 minuty
0

Trwają zmiany kadrowe w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska (GIOŚ). Po odwołaniu Marka Haliniaka i reszty kierownictwa, na pełniącego obowiązki głównego inspektora został powołany Paweł Ciećko, szef WIOŚ w Małopolsce.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Dotychczasowy Główny Inspektor Ochrony Środowiska Marek Haliniak oraz Radosław Fienko, dyrektor generalny GIOŚ zostali odwołani w ubiegłym tygodniu.

Jednocześnie na stronach GIOŚ jako p.o. Zastępcy Głównego Inspektora Ochrony Środowiska pojawiło się nazwisko Marka Surmacza. Dyrektorem generalnym GIOŚ została natomiast Anna Jurzyk.

W środę, 1 sierpnia – zgodnie z zapowiedziami – wybrano nowego Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, choć póki co jako “pełniącego obowiązki”. Został nim Paweł Ciećko, który dotychczas był Wojewódzkim Inspektorem Ochrony Środowiska w Małopolsce. Funkcję tę pełnił aż 11 lat – od 2007 r.

Ciekawostką jest fakt, że po ostatniej aktualizacji strony GIOŚ nieobsadzone pozostają dwa stanowiska dyrektorskie w departamentach inspektoratu. Chodzi o wydział monitoringu, ocen i prognoz stanu środowiska oraz departament organizacyjno-finansowy. Dyrektorem w tym drugim po ostatnich zmianach kadrowych miał być Michał Nurzyński. Teraz jednak przy tym stanowisku nie jest wymienione żadne nazwisko.

Kierownictwo GIOŚ odwołane. Wkrótce poznamy nowego szefa

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Odpady
css.php
Copyright © 2024