Reklama

ad1A Powermeetings 27.02-02.03.2024

Hybrydowe Forum Ciepłowników Polskich [WIDEO]

Hybrydowe Forum Ciepłowników Polskich [WIDEO]
Dominik Szymański
03.09.2020, o godz. 13:25
czas czytania: około 2 minut
0

Wrześniowe Forum Ciepłowników Polskich odbywać będzie się w tym roku w formule hybrydowej, która jest połączeniem światów offline i online. Polega na tym, że obraz i dźwięk z miejsc w których odbywać się będą obrady FCP będzie poprzez specjalną platformę internetowa przekazywany w czasie rzeczywistym. O tajnikach przygotowania tego typu wydarzenia mówi Bogusław Regulski, wiceprezes Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Doroczne Forum Ciepłowników Polskich organizowane przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie odbędzie się w dniach 13-16 września, tradycyjnie w Międzyzdrojach. Dzięki jego hybrydowej formule te osoby, które nie będą mogły z różnych powodów dotrzeć nad morze, uzyskają możliwość wzięcia w nim czynnego udziału poprzez transmisję online. Będą mogły obserwować, słuchać, zadawać pytania, brać udział w ankietach czy debatach. Rejestracja przekazu wideo umożliwi także późniejszy dostęp do niego dla zarejestrowanych uczestników.

Na żywo w Internecie transmitowane będą – poza sesją inauguracyjną – wszystkie sesje merytoryczne, debaty oraz panele dyskusyjne pierwszego i drugiego dnia Forum. W przerwach tradycyjnie wykorzystywanych na posiłki, dla uczestników online przygotowywany będzie dodatkowy program, który wypełnią komentarze na żywo gości i prelegentów, debaty oraz wywiady.

Na zbudowanej specjalnie na potrzeby FCP platformie dostępne będą do obejrzenia lub pobrania materiały organizatorów i partnerów Forum, prezentacje prelegentów, wideo z przebiegu wydarzenia, a także relacje ze strefy wystawców i strefy Nowych Technologii.

Uznani goście, ciekawe tematy

Wśród zaproszonych gości nie zabraknie autorytetów z zakresu energetyki, ciepłownictwa i ochrony środowiska. To m.in. wiceminister klimatu Jacek Ozdoba, Piotr Czopek z Departamentu OZE w MK, Paweł Sałek z gabinetu prezydenta RP, Artur Michalski, zastępca prezesa NFOŚiGW, Ryszard Wasiłek, wiceprezes PGE SA, Paweł Krawczyk z zarządu ECO SA, prof. Waldemar Kamrat z Politechniki Gdańskiej, Przemysław Kołodziejak, prezes PGE EC, Marcin Lewandowski, prezes GPEC Gdańsk, Paweł Stańczyk, prezes PGNIK TERMIKA czy Waldemar Szulc z Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie.

Będą oni rozmawiali m.in. na temat nowej europejskiej strategii, czyli Zielonym Ładzie, jako szansie na kompleksową transformację sektora ciepłowniczego w Polsce do 2050 r., a także o regulacjach w ciepłownictwie systemowym, wysokosprawnej kogeneracji, nowych modelach rynku ciepła, wodorze, paliwach alternatywnych, zarządzaniu pracownikami, narzędziach informatycznych, a nawet o wykorzystaniu dronów w energetycznych inspekcjach.

Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.

 

Udostępnij ten artykuł:

Reklama

ABRYS new [webinaria od 13.06.23]_AD1a

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Energia i recykling
css.php
Copyright © 2024