Liderzy branży instalacyjnej, wodno-kanalizacyjnej, kominkowej i ciepłowniczej w dniach 23-26 kwietnia 2012 r. spotkają się w Poznaniu na największych w tej części Europy targach poświęconych szeroko rozumianemu sektorowi instalacyjnemu.

W jednym miejscu odbędą się aż cztery specjalistyczne wydarzenia: Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Branży Wodno-Kanalizacyjnej WODOCIĄGI, Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI oraz debiutujące w tym roku Targi Ciepła Systemowego TCS. Ekspozycja wystawców oraz wydarzenia towarzyszące dla branży instalacyjnej wypełnią aż pięć pawilonów.

Kompleksowo przedstawiona zostanie oferta wiodących producentów i dostawców urządzeń i technologii z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej, a także techniki obiektowej i gazowniczej oraz szeroki wybór armatury sanitarnej. Licznie pokazane zostaną najnowsze modele kominków oraz rozwiązania technologiczne w zakresie wkładów i odprowadzania spalin. Wystawcy oferować będą również rozwiązania z zakresu technologii ujmowania i uzdatniania wody, technologii oczyszczania ścieków, infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej, pomp i pompowani, aparatury do regulacji, pomiarów i analiz, maszyn i urządzeń do budowy, utrzymania i renowacji wod-kan.

Targi to jednak nie tylko miejsce ekspozycji nowości rynkowych i nawiązywania efektywnych kontaktów biznesowych, to także arena wymiany myśli i doświadczeń, dyskusji na najbardziej aktualne tematy oraz konkursowych zmagań fachowców w swoim fachu. Programie targów m.in. 3. Mistrzostwa Polski Instalatorów, wręczenie nagród w konkursie HELIOS 2012, mecz piłki nożnej instalatorów w wyjątkowej przestrzeni Klubu Instalatora, Glob Pełen Energii, Strefa Architekta oraz liczne konferencje – I Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Panel Ekonomiczny „4E”, konferencja kominkowa oraz konferencja dotycząca nowoczesnych technologii w ciepłownictwie systemowym, energetyki odnawialnej w budownictwie, wód opadowych czy efektywności energetycznej w układach pompowych. 

Więcej na: www.instalacje.mtp.pl, www.wodociągi.mtp.pl, www.kominki.mtp.pl, www.tcs.mtp.pl


UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj