Reklama

ad1A Powermeetings 27.02-02.03.2024

Katowicki Festiwal Lawendy

Katowicki Festiwal Lawendy
R.G.
14.07.2022, o godz. 8:31
czas czytania: około 1 minuty
0

Celem imprezy jest promocja idei wprowadzania ogrodów tematycznych do miast. Organizatorom imprezy zależy też na promowaniu naturalnego stylu życia i świadomości ekologicznej.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Katowickie Stowarzyszenie „Ogrody przyszłości”, Miejski Dom Kultury “Południe” i władze samorządowe Katowic organizują dla mieszkańców miasta i wszystkich chętnych do udziału, całodniowy otwarty “Festiwal Lawendy w Katowicach”, który odbędzie się w sobotę, 16 lipca br. ​Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 w Lawendowym Ogrodzie Katowic, przy ul. Ziołowej 43 – Ziołowej 43a.

Promocja tematycznych ogrodów

Celem imprezy jest prezentacja potencjału Lawendowego Ogrodu Katowic i  promocja idei wprowadzania ogrodów tematycznych do miast. Organizatorom imprezy zależy też na promowaniu naturalnego stylu życia, świadomości ekologicznej, a także Katowic jako miasta ogrodów naturalistycznych.

Wiele lawendowych atrakcji

W programie imprezy m.in.: joga dla dzieci na trawie, spotkanie z pszczelarzem,  muzyczne ukulele, masaż dźwiękiem mis tybetańskich, warsztaty plecenia wianków, konsultacje ziołowe, olejkowe, ogrodnicze i hortiterapeutyczne (ogrodoterapeutyczne).
Natomiast w godzinach 13.00 – 18.00 dostępna będzie strefa dziecka a w niej: zabawy i animacje, gry plenerowe: molkky i bule, ozdabianie kamieni,  malowanie intuicyjne i malowanie twarzy. O godzinie 18.00 rozpocznie się ognisko z muzyką w tle.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024