W ramach konkursu zorganizowanego wspólnie przez Portal Komunalny i czasopismo “Recykling” zorganizowaliśmy konkurs, którego tematem przewodnim były pojemniki na selektywną zbiórkę odpadów.

Do konkursu nadesłano 15 zdjęć-zgłoszeń. Nasi czytelnicy mogli następnie zagłosować na swoich faworytów. Dziesięć fotografii, które zdobyły największą liczbę głosów trafiło do dalszego etapu.

Spośród zgłoszeń wytypowanych przez naszych czytelników komisja konkursowa wybrała jedno, które jej zdaniem odznaczało się największą wartością edukacyjną oraz estetyczną.

W naszym konkursie zwyciężyła pani Jowita Wojciechowska. Wręczenie nagrody – multimedialnego tabletu ufundowanego przez firmę Ese – odbyło się podczas Forum Recyklingu 2017 w ramach targów Pol-Eco-System w Poznaniu.

Zwycięzca konkursu (środek) otrzymał nagrodę z rąk Katarzyny Błachowicz, redaktor naczelnej “Recyklingu” (z lewej) i Pawła Mieczkowskiego z firmy Ese (z prawej)

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy!


Fundatorem nagrody w konkursie jest firma Ese.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

3 Komentarze

 1. Jak to możliwe,ze osoba która dostala najwiecej glosow-wygrala go zostala zignorowana.kocha to co robi ,dziala w ochronie srodowiska i edukuje. Prace na to zdjecie wykonala sama poswiecila swoj tak drogocenny czas.nie jest sztuka podejsc i zrobic zdjecie stojacych estetycznie i tylko estetycznie pojemnikow.Po co ten konkurs skoro wygrala 120 glosami a decuzje podjelo 3 lub 4 osoby. nie zyczymy sobie aby panstwo oglaszali takie konkursy gdzie internauci nie maja nic do powiedzenia. Zastanawia nas ten fakt.zostalismy wystawieni na posmiewisko. A osoba ktora poswiecila sie nie doceniona.Pozdrawiamy zawiedzeni intrnauci

  • Dzień dobry.

   Regulamin konkursu od początku zakładał (mieli do niego dostęp wszyscy uczestnicy i czytelnicy – udostępniliśmy go na naszej stronie), że głosowanie internetowe jest tylko pierwszą częścią konkursu. 10 najlepszych prac trafiło potem pod obrady komisji, która dokonała obiektywnego wyboru zwycięzcy na podstawie swojej szerokiej wiedzy na temat ekologii i branży komunalnej (w tym – selektywnej zbiórki odpadów).

   Jakub Wojajczyk
   wydawca PortalKomunalny.pl

  • Jak to możliwe, że autor zdjęcia pseudonim “kropka “wypowiada się za całą rzeszę internautów ? Każdy kto wziął udział w konkursie poświęcił “swój drogocenny czas”. Może ten czas – to okres nagabywania znajomych do głosowania pod zdjęciem?! Konkurs był anonimowy, dlatego Jury nie mogło wybrać konkretnie Pani/Pana/Waszej osoby jako zaangażowanej i dizałającej w branży… A takie zdjęcie, które wygrało, pięknie pokazuje, że można segregować i utrzymywać w czystości środowisko i jego otoczenie. Osobiście kojarzę to miejsce i to na prawdę sztuką było takie ujęcie zaprezentowanego przez zwycięzcę miejsca, którego otoczenie posiada wiele do życzenia… Gratuluję Pani Jowicie wygranej, a Pani/Panu Kropka życzę zimnej kąpieli i szerszego poglądu na życie ! Zdjęcie rewelacyjne!

Skomentuj