Rosnąca z roku na rok powierzchnia targów pokazuje, jak wielka jest potrzeba komunikacji między dostawcami techniki komunalnej, a profesjonalistami z jednostek samorządowych, zakładów utrzymania czystości oraz przedsiębiorstw świadczących usługi komunalne.

Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA 2010 biją rekordy zajmowanej powierzchni. Oprócz już zapełnionego Pawilonu 3A, organizatorzy oddają do dyspozycji firm pragnących zaprezentować swą ofertę Pawilon 9.

Jedną z najczęściej wymienianych zalet spotkań targowych jest możliwość zapoznania się z urządzeniami na stoisku wystawcy. Na zwiedzających będą więc czekać pojazdy do zbiórki odpadów, czyszczenia kanalizacji, wywozu wszelkich nieczystości, zamiatarki, odśnieżarki, posypywarki, przyczepy, polewaczki, pługi, kontenery oraz urządzenia do ich czyszczenia.

Każdy zainteresowany będzie mógł bezpośrednio u producenta zasięgnąć informacji o interesującym go modelu oraz skorzystać z fachowych porad ekspertów.

Wydarzeniem towarzyszącym targom, którego nie można przeoczyć, jest City-Truck-Show – widowiskowe pokazy pojazdów komunalnych na żywo. Na otwartej przestrzeni targowej liczącej 1500 m2 zwiedzający każdego dnia mogą zobaczyć m.in. pracujące zamiatarki uliczne, posypywarki, koparki, ładowarki oraz ciągniki komunalne. Wydarzenie to ma na celu promocję prezentowanych marek wśród osób aktywnie poszukujących nowoczesnych rozwiązań. W ramach tego wydarzenia możliwe będą ponadto konsultacje i porady z przedstawicielami firm prezentującymi swoje maszyny.

Więcej: www.komtechnika.pl  

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj