1 / 11

Jak zrobić nowoczesną i interesującą konferencję on-line w Internecie? Odpowiedź można znaleźć biorąc udział w abrysowej konferencji “Optymalne funkcjonowanie instalacji mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów w czasie epidemii COVID-19”, która drugi dzień z rzędu odbywa się w Internecie.

Konferencja “Optymalne funkcjonowanie instalacji mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów w czasie epidemii COVID-19” to pierwsze organizowane na tak dużą skalę przez Abrys spotkanie w branży odpadowej od momentu, gdy Europę zaatakował koronawirus.

I choć przez ostatnie miesiące Abrys zorganizował kilka mniejszych webinariów on-line (ich zapis wideo można znaleźć TUTAJ) adresowanych nie tylko do sektora komunalnego, a poświęconych m.in. bhp w pracy, zapisom tarczy antykryzysowej i finansowej czy systemowi BDO, to jednak nie można ich porównywać skalą do dwudniowej konferencji on-line, poświęconej sytuacji na rynku odpadowym.

Wydarzenie to z pewnością zaliczyć można do zupełnie nowatorskich propozycji Abrysu i na stałe wpisać w portfolio oferowanych usług medialnych.

Do produkcji konferencji zostało wynajęte profesjonalne studio telewizyjne z green-boxem, z uczestnikami można dyskutować w specjalnie do tego przeznaczonych pokojach, są również wirtualne “stoiska” partnerów. Całość dopełniła wieczorna “abrysówka”, czyli mniej formalne spotkanie połączone z koncertem.

O suszy w zieleni miejskiej

A już w najbliższy piątek 29 maja najnowsze webinarium Abrysu, tym razem adresowane do branży zieleniarskiej, architektów krajobrazu, ale również do branży wodociągowej, czyli “Utrzymanie zieleni miejskiej w czasie suszy. Sprawdzone i skuteczne rozwiązania, studia przypadków, propozycje działań”.

Szczegóły dotyczące tego wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

Czytaj więcej

Skomentuj