Reklama

AD1A FAMAK [29.05-30.06.24]

Maraton MTB o Puchar Recyklingu w Połczynie - Zdroju

Maraton MTB o Puchar Recyklingu w Połczynie - Zdroju
Bartłomiej Leśniewski
20.05.2024, o godz. 9:11
czas czytania: około 2 minut
0

2 czerwca w Połczynie-Zdroju rozgrany zostanie Puchar Polski w Maratonie MTB. Wyścig, który prowadzi przez malowniczy teren Szwajcarii Połczyńskiej to także jeden z etapów wyścigów organizowanych przez Międzynarodową Unię Kolarską.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

– To w ramach tak znaczącego wydarzenia nasza odpadowa branża otrzyma swoją własną klasyfikację OPEN i swój własny puchar. Dotychczas na sportowej mapie Polski pucharu dla wysportowanych „odpadowców” nie było – informuje Agnieszka Fiuk, pełnomocnik zarządu ATF Polska sp. z o.o., spółki odpadowej organizatora maratonu.

O MTB

„Maraton MTB jest to jedna z dyscyplin kolarstwa górskiego. Polega ona na wyścigu rowerzystów po długiej i dosyć trudnej trasie, na której częstej zmianie ulega nawierzchnia. Kolarze muszą pokonać strome podjazdy oraz ostre zjazdy wąskimi ścieżkami, często prowadzącymi po korzeniach drzew” – czytamy na stronach serwisu sprint-rowery.pl.

– Obecnie mamy już drugą edycję Pucharu Recyklingu i mamy nadzieję, że inicjatywa będzie z roku na rok zyskiwała na popularności wśród naszego środowiska – mówi Agnieszka Fiuk.

Spotkanie przyjaciół

Podkreśla, że organizatorom zależy, aby Maraton ATF o Puchar Recyklingu był nie tylko sposobem na dostarczenie mocnych, sportowych wrażeń i rywalizację na najwyższym poziomie, ale także aby stał się okazją do spotkania w gronie naszych klientów, partnerów i przyjaciół, związanych z szeroko rozumianą branżą odpadową.

– Zależy nam także na tym, właśnie takie, sportowe wydarzenie jakim jest wyścig MTB, było pretekstem do mówienia o naszej pracy, pokazania branży jako profesjonalnej i ważnej, aby to co na co dzień robimy było dostrzegane – mówi Agnieszka Fiuk.

 

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024