Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Mikroorganizm – Mega Problem czyli kolejna edycja konferencji Wodo-Trendy 2024

Mikroorganizm – Mega Problem czyli kolejna edycja konferencji Wodo-Trendy 2024
11.06.2024, o godz. 11:51
czas czytania: około 2 minut
0

Jeszcze przed wakacjami Ustroń stanie się gorącym miejscem dyskusji na temat wyzwań, z jakimi  w ostatnim czasie mierzyła się branża wodociągowa. Nie zabraknie również rozważeń, na temat szans i zagrożeń, czyhających na przedsiębiorstwa, odpowiedzialne za zdrowie milionów obywateli. 

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Wszystkie te rozmowy zostaną przeprowadzone w ramach organizowanej przez Stowarzyszenie Wodociągów Województwa Śląskiego Konferencji Wodo-Trendy 2024. To koleżeńskie spotkanie, połączone z merytorycznymi tematami, odbędzie od 20 do  21 czerwca br. na szczycie Równicy w Hotelu Belweder z piękną panoramą na Beskid Śląski.

Jak co roku na uczestników czeka atrakcyjny program z inspirującymi panelami dyskusyjnymi oraz z prelegentami z całego kraju. Tegoroczna edycja skierowana zostanie na tematy bakterii, bezpieczeństwa w dostawach wody oraz na sposoby radzenia sobie w sytuacjach, gdzie jakość woda dla masowych odbiorców jest obniżona.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji Wodo-Trendy 2024,  która od lat jest znaną i rozpoznawalną konferencją oraz platformą wymiany doświadczeń koncertującą swoją uwagę na palących wodociągowców problemach a także innowacyjnych rozwiązaniach, które rozwijają i pchają branżę do przodu.

Od samego początku naszym celem, było stworzenie przestrzeni do dyskusji nad aktualnymi zagadnieniami, które mobilizują do działania wszystkich wodociągowców. Chcemy inspirować, wymieniać i wskazywać oraz adoptować najlepsze praktyki – mówi Józef Natonek, prezes Wodociągów Jaworzno oraz członek zarządu Stowarzyszenia Wodociągów Województwa Śląskiego w Katowicach.

Partnerzy i patroni medialni: Stowarzyszenie Hydrologów Polskich, Wodociągi-Kanalizacja, Portal Komunalny.pl oraz Kierunek Wodkan.pl

Sponsorzy: Wofil, DEMPOL-ECO, Złote Runo, SANIT-SERWIS, NORD PARTNER, HSB, Uponor, Unisoft, Flowap, KanRo, ALS i Rectus.

Więcej informacji na temat konferencji oraz rejestracji dostępne są na stronie internetowej: https://wodo-trendy.pl/

Kontakt dla mediów:

Sylwia Kręcichwost, tel.: 882172148, e-mail: [email protected]

Ewa Stępniewicz, tel.: 501401300, e-mail: [email protected]

Tagi:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024