Dziś w Krakowie w Krakowie przy Łąkach Nowohuckich koło NCK rozpocznie się wielkie sadzenie drzew i krzewów w ramach ramach globalnej akcji wolontariatu pracowniczego „Give Time Together”.

200 pracowników Sabre Polska weźmie udział w wielkiej akcji sadzenia drzew, krzewów ozdobnych i kwiatów w ramach corocznej akcji wolontariatu pracowniczego „Give Time Together”, która odbędzie się w dniu 9 maja (start godz. 9, miejsce: Łąki Nowohuckie, przy Nowohuckim Centrum Kultury).

Zorganizowana we współpracy z Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu akcja pozwoli wzbogacić tereny parku zlokalizowanego w okolicy Nowohuckiego Centrum Kultury w Nowej Hucie o ponad 200 drzew i krzewów.

Jest to już druga taka akcja zorganizowana we współpracy z ZIKiT. W zeszłym roku pracownicy Sabre Polska zasadzili ponad 120 drzew na terenie Parku Lotników w Krakowie.

Sabre Polska współpracuje z Miastem także przy sprzątaniu Krakowa. W ramach wspólnych działań wolontariusze Sabre pomagali przy porządkach na terenie zaniedbanych posesji przy ulicy Szlak i Worcella oraz w rejonie pętli tramwajowych przy ul. Kamiennej i ul. Wieczystej. Pracownicy tej firmy sprzątali też między innymi Planty, teren koło RDA, brzegi Białuchy, Zakrzówek czy ulicę Powstańców (fort Batowice).

źródło: krakow.pl

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj