Ostrów Wielkopolski zwyciężył w smsowym konkursie organizowanym przez Fundację Muszkieterów. Nagrodą w konkursie jest budowa nowego placu zabaw na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Ostrów zdobył 1758 głosów.

Konkurs odbywał się w ramach akcji Place Zabaw Muszkieterowie i dotyczył wszystkich miast, w których działają sklepy Intermarché oraz Bricomarché. Miejscowość, która zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma od Fundacji Muszkieterów nowoczesny plac zabaw.

– Dzięki współpracy z władzami miasta w Ostrowie Wielkopolskim przekazaliśmy 20 lipca 2008 roku Plac Zabaw-Muszkieterów. W tym dniu organizatorzy przygotowali dla najmłodszych mnóstwo atrakcji. Matką chrzestną ostrowskiego placu zabaw została Majka Jeżowska. – mówi Marek Feruga, prezes Fundacji Muszkieterów.

Place mają powstać w każdym mieście, w którym swe siedziby mają Intermarche i Bricomarche. Place zabaw Muszkieterów są wyposażone w nowoczesne certyfikowane urządzenia, które dają dzieciom przestrzeń do zabawy i zapewniają bezpieczeństwo.

– Ostrów Wielkopolski stawia na place zabaw, w ostatnich latach wybudowaliśmy lub wyremontowaliśmy pięć miejsc do zabaw. Jednak jak pokazują place zabaw na Piaskach czy w parku miejskim takich miejsc – bezpiecznych, kolorowych i nowoczesnych – dla naszych najmłodszych nigdy nie jest za wiele – podkreśla Radosław Torzyński, prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

źródło: ostrow-wielkopolski.um.gov.pl

 


 

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj