1 / 2

W dniach 24 – 26 maja 2023 roku w Hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu odbywa się Zjazd Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast. Gospodarzem terenu jest Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o. a Gospodarzem Zjazdu Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych “ORLI STAW” Sp. z o.o.

Zjazdy KFDZOM to zawodowa platforma kierowana do kadry zarządzającej wszystkich podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami i oczyszczania miast. Daje możliwość zapoznania się z najnowszymi regulacjami i problemami dotyczącymi funkcjonowania całej branży, a poprzez osobiste kontakty, wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń. To udział licznych firm oferujących szeroką gamę produktów i usług niematerialnych. To miejsce do wręczania podziękowań i wyróżnień za szczególne osiągnięcia i aktywność na rzecz rozwoju naszej branży.

Perła Roku 2022

To właśnie jednym z takich wyróżnień został uhonorowany wydawca portalu portalukomunalny.pl : Abrys Sp. z o.o.

“Perła Roku 2022” dla Abrys Sp. z o.o. to wyróżnienie w plebiscycie na najlepszego dostawcę produktów służących codziennej pracy zakładom oczyszczania miast i gospodarki odpadami.

 

Czytaj więcej

Skomentuj