Koniec roku zapisze się w pamięci branży jako czas ?ratowania dobytku?. Emocje sięgnęły zenitu, a rozstrzygnięcia ? oby nie zapadły ? oznaczałyby szereg negatywnych konsekwencji, w szczególności dla podmiotów prywatnych, ale także dla konsumentów i całego systemu.

Na przykład senacka nowela ustawy o odpadach zakładała możliwość likwidacji regionów w ramach województwa i stworzenie z niego jednego regionu gospodarki odpadami komunalnymi, co od początku było niezrozumiałe i trudne do zaakceptowania. Argumentowanie, iż ta możliwość ma charakter jedynie fakultatywny, jest niepoważne, ponieważ każde województwo mogłoby na podstawie delegacji ustawowej wprowadzić takie rozwiązanie bez omówienia przyczyn. Jednym z argumentów za podziałem województw na regiony (RGOK-i) w latach 2010-2011 było stwierdzenie, że ?wędrówka? strumieni w obszarze całego województwa jest nie do przyjęcia ze względu na ich tendencję do ?znikania?, a stosowanie zasady bliskości zbyt ocenne i niedające rękojmi właściwych rozwiązań. Teraz, poprzez ten zapis senackiej nowelizacji ustawy można by było przywrócić krytykowaną wtedy sytuację! Ponadto, w przeważającej części, WPGO określiło granice regionów stosownie do generowanych przez dany region strumieni odpadów. Sprecyzowano także adekwatną do strumieni liczbę RIPOK-ów ? zarówno istniejących, jak i dopiero mających powstać. Na tej podstawie powstało wiele instalacji bazujących na dokonanym na podstawie analizy strumieni podzial...

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?