System musi być sprawiedliwy
Podczas posiedzenia Zarządu ZMP, które odbyło się w Poznaniu 17 lutego br., podjęto m.in. stanowisko na temat systemu wyrównawczego dochodów jednostek samorządu terytorialnego (JST).
Podczas posiedzenia Zarządu ZMP, które odbyło się w Poznaniu 17 lutego br., podjęto m.in. stanowisko na temat systemu wyrównawczego dochodów jednostek samorządu terytorialnego (JST).